نمایش مقاله

تاریخ ایجاد: 1393/1/18  تعداد بازدید: 2021 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: host
ترجمه مقاله: تأثیر سیستم های اطلاعاتی برروی عملکرد شایستگی اصلی و فعالیت های حمایتی یک شرکت

چکیده:

هدف - هدف این مقاله تعیین این است که آیا سیستم­های اطلاعاتی (IS) عملکرد فعالیت­های حمایتی را بیشتر از عملکرد شایستگی اصلی تحت تاثیر خود قرار داده است؟

طراحی / روش شناسی / رویکرد – یک ایمیل پرسشنامه به فارغ التحصیلان یک مدرسه کسب و کار فرانسه مشغول به کار در بخش شرکت های IS فرستاده شد. نمونه­ای از 100 شرکت فرانسوی گردآوری شد.


یافته ها - نتایج مطالعه نشان می­دهد که IS بر عملکرد شایستگی اصلی نسبت به عملکرد فعالیت­های حمایتی تاثیر نسبتا بیشتری به خصوص روی انحصار و اجزای ایجاد ارزش شایستگی­ اصلی دارد.

محدودیت­های تحقیق / مفاهیم - اکثر شرکت­های - انتخابی- در بخش صنعت هستند. این امر می­تواند برای تکرار یافته­ها در همه نمونه­های شرکت­ها که در آنها بین خدمات و بخش­های صنعتی به طور مساوی توزیع شده، برای اهداف مقایسه، مفید باشد. همچنین، این امر می­تواند برای مطالعه عملکرد شایستگی اصلی و فعالیت های حمایتی با استفاده از معیارهای سنجش عینی، جالب باشد.

مفاهیم عملی - این مقاله نشان می­دهد زمانی که IS در شرکت­ها یکپارچه می­شود، نگرش مدیریت ارشد و کارکنان نسبت به  IS باید محاسبه شود.

اصالت / ارزش - مطالعات متعدد به منظور بررسی تاثیر IS بر روی عملکرد شرکت­ها انجام شد. این مقاله تاثیر IS بر روی عملکرد شایستگی اصلی و فعالیت های حمایتی را بررسی می­کند. موضوعی که هنوز کشف نشده است.

دریافت ترجمه همه مقاله

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر کد امنیتی :
وارد نمودن کد